Nakrętki dla ADASIA!

Nasze przedszkole chce pomóc w leczeniu i rehabilitacji Adasia poprzez zbiórkę nakrętek. Adaś ma astmę oskrzelową wczesno dziecięcą, często nawracające infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych wynikiem czego jest przerost prawej komory serca, opóźnienie rozwoju psychomotorycznego – zespół Klinefeltera. Ze względu na nawracające infekcje dróg oddechowych, rodzice chłopca nie mają możliwości regularnej rehabilitacji żeby samodzielnie wstawał i zaczął chodzić Adaś potrzebuje kosztownych turnusów rehabilitacyjnych.

Zbiórka nakretek potrwa na terenie naszego przedszkola do odwołania!!!
W imieniu rodziców Adasia z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Prosimy o przekazanie 1% podatku. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać KRS:0000121785 a w polu informacje uzupełniające: ADAM GABZDYL Lub przekaż darowiznę: 49 1050 1070 1000 0022 6906 4552 Fundacja dla dzieci „Dar Serca” Ul. Powstańców Śląskich 6 43-300 Bielsko-Biała